Ozdravte si domov

 Máte obavy, že Vaše zdraví trpí zbytečnými toxiny? 

Najděte je a vylučte ze svého života, ihned!

Vybrala jsem pět nejhorších a zároveň pro Vás jednoduše odstranitelných zdrojů toxicity:
 
  • aspartam
  • fluor
  • glutamát
  • hliník
  • trans mastné kyseliny

Zjistěte, jak dobře a jednoduše prát

 
Přemýšlíte, jak lépe a s menší námahou prát?
Mám pro vás 5 vyzkoušených tipů, které vám usnadní práci, a prospějí vašemu zdraví i peněžence.
 
Objevte jednoduché postupy praní
  • a bude vás praní bavit,
  • budete mít své prádlo vyprané dobře, bez větší námahy i chemie,
  • budete mít radost, že děláte něco dobrého pro sebe i rodinu.

S tímto e-bookem (se) pere už 0 lidí
E-book 5 tipů, jak zdravě a levně prát a vyprat jsem přečetla jedním dechem. Nevěděla jsem, co od něj mám očekávat, praní jsem nikdy moc nezkoumala, spíš jsem se snažila zjednodušovat, co to jde, a výroba domácích přípravků mi připadala příliš složitá na to, než abych se jimi zabývala. Protože mě obsah e-booku příjemně překvapil. Hned jsem vytáhla propisku a papír A4 a celý jsem ho zaplnila poznámkami! Poznamenala jsem si žlučové mýdlo, které jsem znala, ale už ho zapomněla... perkarbonát sodný, kyselinu citrónovou a poznamenala jsem si recept na čištění odpadů, které máme stále zanesené a nechci na ně používat brutální chemii. Děkuji za inspiraci a budu se těšit na další e-book.
Martina MarkováAutorka knihy Aby vaše miminko dobře spalo, www.markovam.cz
Když se mi narodila dcera, začala jsem se více zajímat o to, v čem a jak vlastně peru, protože některé skvrny prostě nešly vyprat a hodně prášků bylo na miminkovské oblečení nevhodných. Některé tipy z e-booku jsem proto objevila již dříve, ovšem po několikaměsíčním hledání a zkoušení, a některé pro mě byly novinkou. Doporučuji všem, kteří se rozhodli začít prát méně chemicky a přitom účinně. První krok ke zdravějšímu životu!
Zuzana ŠmidrkalováAutorka knihy: 8 tipů jak ulevit miminku od bolesti bříška pomocí přírody, www.zuzanasmidrkalova.cz
Nadchlo mě, jak skvěle Alžběta popsala výhody a přínosy vlastnoručně vyrobených pracích prostředků. Jejich zhotovení je nejen jednoduché, ale také levné a použití šetrné k životnímu prostředí a zdravější pro pokožku oproti komerčním pracím prostředkům. Každý by si měl uvědomit, jaký vliv má chemicky vyrobená kosmetika na naše zdraví. Už nějakou dobu kupuji přírodní kosmetiku a těším se, až si ji konečně vyrobím i sama podle Alžbětiných návodů, které právě chystá do nového e-booku.
Monika ŠevčíkováAutorka e-booku 10 kroků ke zdravému životnímu stylu díky rostlinné stravě